Ansee Consulting w Mistrzostwach Polski Drogowców – relacja

W kolejnej, piątej już edycji Mistrzostw Polski Drogowców, udział wzięli również zawodnicy drużyny Drosystem oraz nasz współpracownik Andrzej Haraśny.
Na tegoroczną edycję turnieju nasza drużyna jechała jako brązowi medaliści z poprzedniego roku. Chcieliśmy powtórzyć wynik i znaleźć się w strefie medalowej, jednocześnie mieliśmy świadomość, że przeciwnicy się wzmocnili, a my jedziemy osłabieni – nasz kapitan miał złamany palec.

Losowanie było dla nas szczęśliwe, przez co w I fazie grupowej mogliśmy się zagrać i dobrze wejść w turniej. Bez straty seta awansowaliśmy do II fazy turnieju, gdzie czekały już na nas zespoły: Europrojekt I, GDDKiA Olsztyn i Budimex I. Europrojekt I pokazał, że złoty medal zdobyty w zeszłym roku, to nie przypadek i również w tej edycji turnieju byli dla nas za mocni. W kolejnym meczu, przy meczowej piłce z Budimexem nasz środkowy – Przemek, skręcił sobie kostkę. Za Przemka na boisko wszedł Konrad, który grając ze złamanym palcem, najpierw pomógł dokończyć nam mecz, a później wypunktował GDKKiA Olsztyn zagrywką! Po dobrych i wyrównanych meczach z Budimexem i GDDKiA awansowaliśmy do najlepszej czwórki turnieju!

W półfinale trafiliśmy na Transprojekt Gdańsk, którego pokonaliśmy rok wcześniej w walce o strefę medalową. W tej edycji drużyna z Gdańska wzięła na nas rewanż i pozostała nam walka o 3 miejsce. O brąz walczyliśmy z beniaminkiem turnieju,drużyną Arkas Projekt z Olsztyna. W drugim secie olsztynianie obronili aż 4 piłki setowe i niestety zajęliśmy „najgorsze” miejsce. Jednak dla nas, to był sukces.Wiedzieliśmy, że daliśmy z siebie wszystko i zostawiliśmy dużo serca na boisku. Niezapomniane były też owacje dla naszej drużyny – czuliśmy się jakbyśmy to my wygrali medal.

Szczególne podziękowania dla drużyn Multiconsult, Europrojekt, PDBiM Mińsk Mazowiecki i GDDKiA Olsztyn.
Ja osobiście dziękuję Michałowi Jaśkiewiczowi, Konradowi Żarowskiemu oraz całej naszej drużynie za zaproszenie i organizację wyjazdu. Jak zawsze daliście radę!!!!

Do zobaczenia za rok! 🙂 Wracamy do treningu.
Andrzej Haraśny

http://kongresdrogowy.pl/post/559-europrojekt-obronil-drogowe-mistrzostwo

Skonsultuj z nami Twoją inwestycję lub sytuację biznesową.

Nasze usługi środowiskowe i ekspertyzy przyrodnicze związane z projektowaniem, budową i eksploatacją inwestycji obejmują cały proces życia projektu: planowanie, projektowanie, realizację i funkcjonowanie inwestycji.

W ramach bezpłatnej konsultacji postaramy się zrozumieć Twoją sytuację i zarekomendować kierunek działań. Bezpłatnie ustalisz z nami obecną sytuację i kroki do podjęcia.

Wspieramy odpowiedzialne organizacje i ich zespoły w takich firmach jak:

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół w ramach bezpłatnej konsultacji postara się zrozumieć Twoja sytuację i zarekomendować kierunek działań.

Bezpłatnie ustalisz kroki do podjęcia