Ansee Consulting – zmieniamy się dla Was!

W firma Ansee Consulting już 15 lat wspieramy inwestorów polskich i zagranicznych w procesie rozwoju inwestycji z poszanowaniem przyrody i środowiska życia człowieka. 

Ostatnie lata przyniosły nam wiele wyzwań biznesowych zapewniając ciągły rozwój. Pozostajemy nadal w duchu wspierania ochrony środowiska, do którego dodajemy kluczowy aspekt zarządzania bioróżnorodnością. Uważamy, iż zarządzanie usługami ekosystemowymi podnosi wartość inwestycji i redukuje koszty eksploatacji. Bioróżnorodność stanowi integralną część życia nas wszystkich i jest tak samo ważna zarówno w ekosystemach naturalnych, jak i tych zarządzanych przez człowieka.

Zarządzanie bioróżnorodnością wspiera środowisko przyrodnicze poprzez uwzględnienie potrzeb siedlisk i gatunków chronionych. Jednocześnie umożliwia złagodzenie skutków wpływu przedsięwzięcia na bioróżnorodność. Warto także zauważyć, że budowa strategii zrównoważonego rozwoju, audyt i certyfikacja to dodana wartość przedsięwzięcia i wymogi regulacyjne. Zespół Ansee opracowuje także ekspertyzy w zakresie ochrony klimatu (m. in. ocenę oddziaływania, na jakość powietrza lub adaptację do zmian klimatu).

Każdy projekt rozpoczynany jest od analizy ryzyka i przygotowania strategii działań. Optymalizujemy projekt w zakresie rozwiązań środowiskowych oraz ryzyk inwestycyjnych zarówno na etapie planowania, jak i w czasie jego realizacji. Przygotowujemy go do nowych standardów zarządzania bioróżnorodnością, ochrony wód i klimatu. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak analizy satelitarne czy modelowanie zjawisk i usług ekosystemowych.

W związku z intensywnym, zrównoważonym rozwojem firmy odświeżony został również profil działalności i wizerunek Ansee.

Rebrandingowi towarzyszy wprowadzenie odmienionego logo oraz start nowej strony internetowej, na której znajdą Państwo zarówno wszystkie aktualnie oferowane usługi, dużą porcję wiedzy i branżowych aktualności, jak i portfolio prezentujące nasze doświadczenie w rozmaitych projektach.

Niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem +48 71 398 84 16, mailowo biuro@ansee.studionext.pl lub osobiście pod adresem: ul. Św. Antoniego 2/4 Brama D, Piętro IV we Wrocławiu.

Skonsultuj z nami Twoją inwestycję lub sytuację biznesową.

Nasze usługi środowiskowe i ekspertyzy przyrodnicze związane z projektowaniem, budową i eksploatacją inwestycji obejmują cały proces życia projektu: planowanie, projektowanie, realizację i funkcjonowanie inwestycji.

W ramach bezpłatnej konsultacji postaramy się zrozumieć Twoją sytuację i zarekomendować kierunek działań. Bezpłatnie ustalisz z nami obecną sytuację i kroki do podjęcia.

Wspieramy odpowiedzialne organizacje i ich zespoły w takich firmach jak:

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół w ramach bezpłatnej konsultacji postara się zrozumieć Twoja sytuację i zarekomendować kierunek działań.

Bezpłatnie ustalisz kroki do podjęcia