Czy możemy Państwu pomóc?

Szanowni Państwo,

Od kilku tygodni świat zmaga się z pandemią COVID-19. Sytuacja ta dotyka nas zarówno osobiście jak i w kontekście gospodarczym. Nasza firma działając na wielu płaszczyznach etapu inwestycyjnego, od projektowania, uzyskiwania decyzji środowiskowych, nadzór nad budową, także podjęła niezbędne kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich pracowników oraz kontrahentów.

Dzięki wdrożonemu prawie dwa lata temu systemu serwerów zewnętrznych, w obecnej sytuacji nasz zespół ma możliwość pracy całkowicie zdalnie, co z powodzeniem od trzech tygodni realizuje. W biurze pojawiamy się tylko w niezbędnym zakresie, przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Jednocześnie podjęliśmy działania związane z kontaktem z naszymi kontrahentami jak i Zamawiającymi, mające na celu zapewnienie realizacji kontraktów. Realizujemy prace w terenie związane z inwentaryzacją przyrodniczą oraz nadzorami na budowach.

Szanowni Państwo, rozumiejąc ideę solidarności i wzajemnego wsparcia, jeśli widzą Państwo obszar, w którym jesteśmy w stanie pomóc, prosimy o kontakt.

Z serdecznymi pozdrowieniami i życzeniami spokojnych Świąt Wielkanocnych

Zespół Ansee Consulting

Skonsultuj z nami Twoją inwestycję lub sytuację biznesową.

Nasze usługi środowiskowe i ekspertyzy przyrodnicze związane z projektowaniem, budową i eksploatacją inwestycji obejmują cały proces życia projektu: planowanie, projektowanie, realizację i funkcjonowanie inwestycji.

W ramach bezpłatnej konsultacji postaramy się zrozumieć Twoją sytuację i zarekomendować kierunek działań. Bezpłatnie ustalisz z nami obecną sytuację i kroki do podjęcia.

Wspieramy odpowiedzialne organizacje i ich zespoły w takich firmach jak:

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół w ramach bezpłatnej konsultacji postara się zrozumieć Twoja sytuację i zarekomendować kierunek działań.

Bezpłatnie ustalisz kroki do podjęcia