Nadzory przyrodnicze!

„Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w ramach projektu pn.: Rewitalizacja linii kolejowej nr 16 Łódź Widzew – Kutno na odcinku Zgierz – Ozorków”

Inwestycja zlokalizowana jest w województwie łódzkim, kilkanaście kilometrów od Łodzi. Stanowi fragment linii nr 16 Łódź Widzew – Kutno. Efektem modernizacji tego blisko 21 kilometrowego odcinka będzie przede wszystkim podniesienie prędkości przejazdu pociągów pasażerskich do 120 km/h. Obecnie prędkość ta wynosi 70 km/h a na niektórych odcinkach tylko 20 km/h. Zgodnie z zapisami decyzji środowiskowej, podczas trwania prac budowlanych, firma wykonawcza ma zapewnić nadzór przyrodniczy.

Jest to kolejna inwestycja kolejowa, na której będziemy wykonawcą nadzoru przyrodniczego!

Wykonawcą prac jest firma ZRK-DOM z Poznania. Kontrakt rozpoczyna się w styczniu 2020 r. i planowo będzie trwać 18 miesięcy.

Skonsultuj z nami Twoją inwestycję lub sytuację biznesową.

Nasze usługi środowiskowe i ekspertyzy przyrodnicze związane z projektowaniem, budową i eksploatacją inwestycji obejmują cały proces życia projektu: planowanie, projektowanie, realizację i funkcjonowanie inwestycji.

W ramach bezpłatnej konsultacji postaramy się zrozumieć Twoją sytuację i zarekomendować kierunek działań. Bezpłatnie ustalisz z nami obecną sytuację i kroki do podjęcia.

Wspieramy odpowiedzialne organizacje i ich zespoły w takich firmach jak:

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół w ramach bezpłatnej konsultacji postara się zrozumieć Twoja sytuację i zarekomendować kierunek działań.

Bezpłatnie ustalisz kroki do podjęcia