Dla Twojej farmy PV: 6 prostych kroków w zarządzaniu bioróżnorodnością.

Pobierz ebook, z którego dowiesz się, jak skutecznie zamienić Twoją farmę PV w prawdziwie “zieloną” inwestycję, aby w pełni wykorzystać jej potencjał.

Odkryjesz, jak efektywnie zarządzać bioróżnorodnością. Poznasz odpowiedzi na przykładowe pytania, które warto sobie zadać na każdym etapie realizacji tego zadania. Dzięki praktycznym przykładom dokładnie zrozumiesz prawdziwe znaczenie rekomendowanych działań.

Wspieramy odpowiedzialne organizacje i ich zespoły

Współpracujemy z wieloma różnymi działalnościami, między innymi takimi jak:

Bioróżnorodność zmieni Twoją farmę PV. Na lepszą.

Łatwiej uzyskasz decyzje administracyjne

Inwestycja powstała z dużą dbałością o otoczenie i środowisko przyrodnicze, ma większe szanse na akceptację przez organy ochrony środowiska i organizacje ekologiczne, zaś świadome podejście ukazuje transparentność firmy.

Łatwiej uzyskasz finansowanie

Liczne jednostki finansowe czy grupy inwestorów mają w swoich strategiach i wytycznych wysokie wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju i ochrony bioróżnorodności.

Przygotujesz inwestycję dla nowych regulacji sprawozdawczości niefinansowej

Ponieważ Twoja inwestycja może wchodzić w portfel projektu funduszy, łańcuch dostaw firmy zewnętrznej bądź być wykorzystana przez firmę jako działania adaptacji do zmian klimatu.

Twoja PV będzie dobrze widziana przez lokalną społeczność

Z doświadczenia wiemy, że lokalna społeczność chętniej utożsamia się inwestycją, która jest zaprojektowana pod kątem wartości bioróżnorodności. Dużej wartości dla społeczności lokalnej nabiera projekt, gdy sąsiedzi sami wezmą udział przy realizacji działań zawartych w Planie Zarządzania Bioróżnorodnością.

Przystępnie opisujemy najważniejsze działania w zarządzaniu bioróżnorodnością na farmie PV. Łatwo zrozumiesz tę koncepcję, a jej wdrożenie zaowocuje dodatkowymi, wymiernymi korzyściami z Twojej farmy PV.
Na drodze do finalizacji tej inwestycji zrobiłeś już tak wiele. Czas postawić przysłowiową kropkę nad i, by w pełni wykorzystać jej potencjał. Z nami możesz to zrobić w sześciu prostych krokach.

Wykonaj 6 prostych kroków, by zyskać wymierne korzyści

Spis treści e-booka

Sprawdź dokładnie, co zawiera ten e-book, aby przekonać się, że porusza tematy ważne dla inwestorów, zainteresowanych dodatkowymi benefitami z farm PV.

Twoich potrzeb

uwarunkowań lokalnych

celów planu zarządzania bioróżnorodnością

w terenie

nad wdrożeniem planu BMP

efektów

Odbierz link do pobrania podręcznika

Ansee pomaga rozwijać biznes i inwestycje w zgodzie z naturą

Przygotowujemy organizacje do zmian klimatu, wspólnie zatrzymujemy spadek bioróżnorodności i zwiększamy zróżnicowanie gatunkowe.

Nasi klienci dostrzegają korzyści płynące z wdrożenia strategii ESG. Pozostając na bieżąco z nowymi regulacjami i wymaganiami,zwiększają wartść swoich firm i inwestycji.