Święto w Ansee!

Jak już wspominaliśmy kilkukrotnie, zaletą i przewagą Ansee Consulting jest nasz zespół specjalistów zatrudnionych i współpracujących w jednym biurze. Wczoraj mieliśmy przyjemność celebrować w firmie 10-lecie naszych dwóch specjalistów:

☞ Pawła Grochowskiego, naszego zoologa a z zamiłowania ornitologa. Poza pracą Paweł jest wiceprezesem Śląskiego Towarzystwa Ornitologicznego, zaangażowany jest również w monitoringi ptaków, a w wolnych chwilach obrączkuje ptaki we wrocławskiej grupie obrączkarskiej ODRA.

☞ Marcina Rusińskiego, który w Ansee jest kierownikiem działu nadzorów przyrodniczych, koordynuje nadzory przyrodnicze podczas inwestycji drogowych, kolejowych i hydrotechnicznych. Z zamiłowania do nietoperzy, po pracy Marcin od wielu lat zaangażowany jest w projekt ochrony nietoperzy w Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym (MRU).

Dziękujemy, że jesteście z nami! To właśnie Wy, od samego początku, tworzycie Ansee! 👏

Skonsultuj z nami Twoją inwestycję lub sytuację biznesową.

Nasze usługi środowiskowe i ekspertyzy przyrodnicze związane z projektowaniem, budową i eksploatacją inwestycji obejmują cały proces życia projektu: planowanie, projektowanie, realizację i funkcjonowanie inwestycji.

W ramach bezpłatnej konsultacji postaramy się zrozumieć Twoją sytuację i zarekomendować kierunek działań. Bezpłatnie ustalisz z nami obecną sytuację i kroki do podjęcia.

Wspieramy odpowiedzialne organizacje i ich zespoły w takich firmach jak:

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół w ramach bezpłatnej konsultacji postara się zrozumieć Twoja sytuację i zarekomendować kierunek działań.

Bezpłatnie ustalisz kroki do podjęcia